ashkan kamangari

بیوگرافی اشکان کمانگری خواننده و نوازنده با عکس های جدید و همسرش با داستان زندگی شخصی را در سایت فتوکده می خوانید

بیوگرافی اشکان کمانگری

اشکان کمانگری متولد 28 مرداد 1363 در گرگان، خواننده است

با نواختن سنتور موسیقی را شروع کرد سپس رو به آواز خوانی آورد و حالا سالهاست در فستیوال و کنسرت های خارج از کشور، افتخار آفرینی می کند

بیوگرافی اشکان کمانگری خواننده + عکس جدید

از سنتور تا آواز

در سال 1374 وقتی 11 ساله بود موسیقی را با یادگیری سنتور زیر نظر ناصر صفایی در گرگان شروع کرد تا اینکه برای فعالیت حرفه ای سال 81 به تهران مهاجرت کرد

در تهران به سمت آواز کشیده شد که به این ترتیب محضر اساتیدی چون دکتر حسین عمومی، مظفر شفیعی، محمدرضا شجریان و حمیدرضا نوربخش بهره برد

اولین آلبوم

بعد از سه سال کلاس، اولین بار موفق شد در سال 1384 وقتی 21 ساله بود آلبومی بنام زرد، سرخ، ارغوانی را با آهنگسازی امیرحسین سام به بازار عرضه کند

او سپس سال 87 مجموعه مرحمت را ضبط و اجرا کرد

عکس های اشکان کمانگری خواننده

عکس های اشکان کمانگری با داستان زندگی شخصی

شروع کنسرت

آقای کمانگری در سال های اخیر، فعالیت های خود در قالب برگزاری کنسرت در خارج از کشور را بصورت جدی پی گرفت و در فستیوال های مختلف حضور داشت

خودش می گوید : همواره تلاش کرده‌ ام با شرکت در فستیوال‌ های خارجی، موسیقی ایرانی را به گوش دوست داران و علاقمندانش برسانم

سعی کردم رویکردهای جدیدی را در استفاده و انتقال صحیح و کافی از اندوخته و گنجینه‌ های آوازیمان ایجاد کنم تا بستری مناسب برای ارائه کارهایی در سطح قابل قبول فراهم شود

موسیقی متن home

آرش کمانگری در سال 2009 موفق شد بخشی از موسیقی متن فیلم مستند Home ساخته کشور فرانسه، که موضوع آن تنوع حیات در کره خاکی است را بخواند

اشکان کمانگری خواننده ستایش و داریوش ارجمند

علاقه به نوازندگی

از همان سال‌ های ابتدایی که آواز خواندن را آغاز کرد همواره به نوازندگی نیز علاقه داشتم و تا امروز این علاقه را در وجودم حفظ کرده‌ ام و به دنبال فرصت مناسبی هستم تا به این تمایل دیرینه بپردازم

کارگاه در پاریس

تاکنون کارگاه‌ های متعددی را در موزه شهر پاریس برای آموزش فنون آواز و صدا دهی موسیقی ایرانی برگزار کرده‌ ام و همچنان در این عرصه گام‌ بر می‌ دارم

همیشه در حال گسترش دایره دانسته‌ های موسیقایی خود هستم

ashkan kamangari

موسیقی سریال ستایش 3

در سال 98 با همکاری فرید سعادتمند (آهنگساز) قطعه ای بنام رازهای مگو را با ترانه از محمد مهدی سیار ساخت که از سوی شبکه سه بعنوان تیتراژ ابتدایی سریال ستایش 3 انتخاب شد

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن فوتبال + داستان زندگی

بیوگرافی امیرحسین اکبری فوتبال ساحلی + داستان زندگی

بیوگرافی پیمان حسینی و همسرش + زندگی و فوتبال ساحلی

,های ,سال ,موسیقی ,کمانگری ,آواز ,در سال ,اشکان کمانگری ,    ,را در ,را با ,اشکان کمانگری خواننده ,بیوگرافی اشکان کمانگری

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

writing دفتر مرکزی وکلای معتمد دبستان غیر دولتی دخترانه مشتاق فارسان درباره عکاسی دک تک DeckTech خودنویس آرمان گرا جزوه اهنگ موزیک |دانلود اهنگ ایرانی با لینک مستقیم و رایگان پاورپوینت زبان انگلیسی نهم