زندگینامه سام کرمی بازیگر

بیوگرافی سام کرمی بازیگر با عکس های شخصی و داستان زندگی‌نامه از شروع تا شهرت و همسرش را در سایت فتوکده می خوانید

بیوگرافی سام کرمی

سام کرمی متولد 19 آبان 1368 در اصفهان، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس مهندسی صنایع می باشد، با تله فیلم بازیگری را شروع کرد تا اینکه وارد سینما شد و حالا برای این عشق، مسیر زندگی اش را تغییر داده است

sam karami

اصالت و کلاس بازیگری

اصالتا شیرازی بوده اما بزرگ شده اصفهان می باشد

از سال 1387 وقتی 19 ساله بود دوره های بازیگری را در انجمن سینمای جوانان زیر نظر اساتیدی چون خانم لیلا پرویزی و آقاری آرش آبسلان گذارند

شروع حرفه ای

سال 1389 در 21 سالگی با فیلم کوتاه به شب رسیده اولین بار جلوی دوربین رفت سپس در فیلم ستاره های سوخته و به خاطر مریم ایفای نقش کرد

بیوگرافی سام کرمی بازیگر

درخشش

در سال 1396 با فیلم چشمهایت در نقش اصلی و در کنار بازیگران بزرگی چون مجید مشیری، میرطاهر مظلومی و فخرالدین صدیق شریف خوش درخشید

فراغت

فراغت خود را با دیدن فیلم و خواندن کتاب پر می کند، در کنار آن ورزش را با بدنسازی پیگیر است و دیدن مسابقات فوتبالی و تنیس را به بقیه ورزش ها ترجیح می دهد

ازدواج

سام کرمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

عکس های سام کرمی بازیگر

sam karami

تاوان برای بازیگری

من روال عادی زندگی ام را تغییر دادم، علاوه بر تمرین های تخصصی بازیگری و بیان کارهایی رو انجام دادم که تجربه های شخصی تری از مردم و جامعه کندم

من بعنوان راننده تاکسی کار کردم، بازاریابی کردم، فروشندگی و حتی کار ساختمانی انجام دادک و خیلی دقیق این تجربیات شخصی را یادداشت کردم که در کاراکرهای جدید دوباره این لخظات را زنده کنم

با قلبم این راه را ادامه می دهم

به انتهای جاده هنری فکر نمی کنم و از مسیر لذت می برم، سرنوشت هنری من بستگی به خیلی از مسائل داره که تا جایی که در دست من باشد با قلبم ادامه میدم

عکس های سام کرمی با داستان زندگی شخصی

الگوی خاصی ندارم

هیچ وقت نتوانستم بین براندو، جک نیکلسون، رابر ردفورد، آل پاچینو و رابرت دنیر تا حتی بازیگران جدیدتری مثل مت دیمن، برد پیت یا کیانو ریوز یک نفر را بعنوان الگوی هنری انتخاب کنم

هر کدام گنجینه ای از هنر و خاطرات طلایی در ذهن من هستند

بیوگرافی سجاد شهباززاده بازیکن فوتبال + داستان زندگی

بیوگرافی امیرحسین اکبری فوتبال ساحلی + داستان زندگی

بیوگرافی پیمان حسینی و همسرش + زندگی و فوتبال ساحلی

,های ,کرمی ,سام ,بازیگری ,فیلم ,سام کرمی ,    ,است   ,کرمی بازیگر ,بیوگرافی سام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده محصولات روشناییLED در کرمان وبلاگی برای من وبلاگ علی بانکی فازموزیک بهترین در دانلود موزیک خواننده های ایرانی بیان اندیشه های نو تشک و کالای خواب داتیس آهنگهای نوستالژی سردخانه 22بهمن center of export Iran fruit هیپ هاپی بیوگرافی